evitati-l pe colectionarmonede (marius24) - okazii.ro

O 'bază de date' cu persoane pe care probabil e mai bine să le evitați când vindeți / cumpărați / faceți schimburi.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Încuiat
ferdinand
******
******
Mesaje: 1064
Membru din: 26 Mai 2010, 00:54

evitati-l pe colectionarmonede (marius24) - okazii.ro

Mesaj de ferdinand »

Acest domn liciteaza in bataie de joc, dupa care nu mai raspunde nici la emailuri sau telefoane, nici la mesajele postate in forumul licitatiilor. De 10 zile nu reusesc sa-l contactez. Prin urmare i-am acordat calificativ negativ si va sfatuiesc sa evitati orice colaborare cu el.
operator59
****
****
Mesaje: 193
Membru din: 21 Noi 2010, 20:46

Mesaj de operator59 »

luand in calcul calificativele utilizatorului "colectionarmonede" nu stiu cui sa dau dreptate: dumneavoastra sau dumnealui ?!?

eu personal am finalizat toate tranzactiile cu bine!

nu va grabiti in afirmatii!!!
Kvs
****
****
Mesaje: 148
Membru din: 13 Ian 2009, 21:13
Localitate: Turda
Contact:

RE

Mesaj de Kvs »

Vad ca are calificative 100% pozitive.Poate i-a fost spart contul si s-a fost licitat.
Oricum vad ca,contul lui este suspendat.
Ordo Ab Chao...
ferdinand
******
******
Mesaje: 1064
Membru din: 26 Mai 2010, 00:54

Mesaj de ferdinand »

3ogdan scrie:luand in calcul calificativele utilizatorului "colectionarmonede" nu stiu cui sa dau dreptate: dumneavoastra sau dumnealui ?!?
eu personal am finalizat toate tranzactiile cu bine!
nu va grabiti in afirmatii!!!
Dati dreptate cui vreti. Domnul in cauza a licitat acum 10 zile. M-a sunat dupa ce i-am trimis eu email (de bun simt este sa contacteze cumparatorul pe vanzator, nu invers) si a ramas sa discutam mai multe pe messenger. De-atunci nu l-am mai putut gasi. Astazi, dupa ce i-am acordat calificativele corespunzatoare si am deschis acest topic...surpriza, domnul colectionar m-a contactat pe messenger, invocand faptul ca a avut un accident. N-am reusit insa sa port un dialog cu dumnealui, pentru simplul fapt ca nu-mi raspundea la mesaje. Trageti dvs. concluzia. Eu inca mai astept, poate reusim sa finalizam colaborarea.
Kvs scrie:Vad ca are calificative 100% pozitive.Poate i-a fost spart contul si s-a fost licitat.
Oricum vad ca,contul lui este suspendat.
Are 23 de calificative nefavorabile. Iar contul nu ii este suspendat.
Dragosvr92
***
***
Mesaje: 51
Membru din: 06 Feb 2011, 15:55
Localitate: Romania
Contact:

Mesaj de Dragosvr92 »

Ce fel de accident , de masina?
Acest domn are un numar imens de calificative pozitive asa ca sunt sigur ca este serios ,si domneavoastra nu aveti dreptate !

Deci sa intamplat sa nu va trimita pachetul etc etc .......

omul putea avea un deces in familie ,sau sa se fi imbolnavit de nush eu ce etc etc ..........

si ma indoiesc ca a mai avut timp sau chef sa vina si sa vorbeasca cu dumneavvoastra :roll:

Daca a avut un accident de masina si si a rupt vre un picior etc il inteleg perfect :?


Dumneavoastra pareti foarte imatur si neintelegator :D
moderator1

Mesaj de moderator1 »

Discutii off-topic si observ ca ati inceput sa va dati cu parerea. Topicul se inchide.
Încuiat