Rollo_tomassi sau Ing. M. Lucian, din Tomesti?

O 'bază de date' cu persoane pe care probabil e mai bine să le evitați când vindeți / cumpărați / faceți schimburi.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Avatar utilizator
amonra
******
******
Mesaje: 673
Membru din: 09 Ian 2007, 13:11
Localitate: Bucuresti

Mesaj de amonra »

Exista pe langa mijloacele clasice de interactiune ale forumului si unul bazat pe punctaje. :D
Pecunia non olet.
gorilazz
nou in forum
nou in forum
Mesaje: 4
Membru din: 05 Apr 2009, 18:23
Localitate: iasi

Mesaj de gorilazz »

"cristoph" am vrut sa spun...
nu inteleg de ce sunteti atat de acid!?si ca sa raspund si altei persoane -nu am spus ca persoana pe care oi cunosc eu e curata ca lacrima ci doar ca o stiam serioasa- poate ca acum aflu si eu mai multe...e doar o discutie domnilor...nu stiu de ce va ambalati asa tare!
...sau poate ca va deranjez cu interventiile mele?!...
atunci nu am sa o mai fac.
va urez o zi buna , domnilor!
pentru avar toate lucrurile sunt prea costisitoare ...cand este pus in astfel de situatii il catalogheaza pe vanzator ca potential rival si atunci arunca in el cu noroi...
cristoph

Mesaj de cristoph »

Eu am spus tot ce aveam de spus. Totusi cam radicala schimbarea dumneavoastra de atitudine de la primul mesaj adresat mie si ultimul mesaj.

E bine totusi ca ati inteles mesajul meu si al celorlalti colegi ai mei. Alte comentarii numai fac ca sa nu se continue fara rost aceasta dicscutie.

Topicul se poate inchide.
heliokles
***
***
Mesaje: 94
Membru din: 21 Aug 2006, 19:53

Mesaj de heliokles »

Am motivele mele sa cred ca dl. rollo_tomassi a aparut cu u nou nume okazii : petru_stanca
cu urmatoarelel licitatii
http://www.okazii.ro/catalog?view_list= ... pe=details&
Scrie răspuns