ati colaborat cu d-ul croifgr-okazii?

O 'bază de date' cu persoane pe care probabil e mai bine să le evitați când vindeți / cumpărați / faceți schimburi.

Moderatori: Deus, PRONUMISMATICA

Încuiat
Tudor C

ati colaborat cu d-ul croifgr-okazii?

Mesaj de Tudor C »

Am licitat si castigat o moneda pusa la vanzare pe okazii.ro de d-ul criofgr acum aproape doua saptamani.

http://www.okazii.ro/catalog/21839606/B ... FRANC.html

Am facut plata in avans, in cont la ING, dar de o saptamana nu am primit niciun email, niciun telefon si niciun colet de la domnul mai sus mentionat. Numarul de telefon de pe okazii nu este valabil. Totusi am vazut ca are aproape 1000 de calificative pozitive si inca mai sper sa primesc coletul cu piesa castigata. Intrebarea mea ar fi daca ati colaborat cu domnul coifgr si daca aveti datele de contact ale sale (mai exact nr. de telefon)?
cosmin_sm
****
****
Mesaje: 109
Membru din: 15 Aug 2007, 01:00
Localitate: satu mare

Mesaj de cosmin_sm »

Buna,eu am facut mai multe tranzactii cu dansul si nu am avut nici o problema,nu am vorbit niciodata la telefon.La mesaje raspunde putin mai greu,dar insistati,nu cred ca trebuie sa va faceti griji.
Tudor C

Mesaj de Tudor C »

Si totusi a trecut o saptamana de cand i-am pus banii in cont... :x
Avatar utilizator
Alek
**
**
Mesaje: 38
Membru din: 31 Mai 2006, 19:45
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Alek »

Am colaborat o singură dată, mai de mult, nu mai ştiu ce am luat de la el, dar a fost ok.
Mihai
******
******
Mesaje: 646
Membru din: 10 Ian 2005, 09:30
Localitate: Galati

Mesaj de Mihai »

Persoana ok.
Avatar utilizator
schiba
**
**
Mesaje: 27
Membru din: 10 Apr 2009, 23:08
Localitate: Timisoara

Mesaj de schiba »

Omul e ok am colaborat de cateva ori cu el, si-a schimbat numarul de telefon si nu cred ca la updatat pe okazii, dar m-a sunat el, poate te-a sunat si nu ia raspuns(cand fac o achizitie eu prefer sa vorbesc cu vanzatorul, decat sa folosesc e-mailuri). Se poate sa fi uitat de comanda ta, cred ca face multe tranzactii(ultima oara cand ne-am intalnit se plangea chiar ca iau venit cateva colete ramburs inapoi)
Tudor C

Mesaj de Tudor C »

Astazi a ajuns coletul, insa tot n-am primit niciun email de la d-ul croifgr.

Topicul se poate inchide/sterge. Multumesc
Încuiat